Savner du noe på våre nye nettsider?
{{brizy_dc_image_alt entityId=

Som en del av prosessen med å fornye våre offisielle nettsider, har vi flytte noe produktspesifikk informasjon til vår kundeportal Patolink.

Det som i all hovedsak har blitt flyttet er:
- Order forms
- Sampling guides
- Validated area of use

Er det fremdeles noe du savner?

Vi setter pris på tilbakemeldinger, så send oss gjerne en epost til post@patogen.no med dine spørsmål og/eller forslag.

{{brizy_dc_image_alt entityId=
New bacteriology service ready to start in Oban!
Our laboratory located in Oban is currently in the final stages of establishing our own bacteriology service.
{{brizy_dc_image_alt entityId=
Head Veterinarian
PatoGen would like to increase our offering to UK aquaculture companies, and we are searching for an experienced veterinarian to lead and manage this effort.
{{brizy_dc_image_alt entityId=
Water Screening - et nytt produkt fra PatoGen!
Den siste tiden har vi opplevd økt fokus på smittestatus i vann og vannkilder, og et ønske fra flere av våre kunder om å sjekke deres vann for patogener (sykdomsfremkallende mikroorganismer).
Share
Share